echo bloginfo('name');

Tę cześć przyjęcia weselnego tworzymy nie sami ale przy znacznym udziale Państwa Młodych oraz gości. Jednak to co podoba się nam nie zawsze idzie w parze z oczekiwaniami innych stąd też liczymy na sugestie i nowe pomysły, na które jesteśmy otwarci. Z reguły mamy ustalony wcześniej zakres zabaw, co nie znaczy ze na każdym przyjęciu wszystkie są przez nas wykorzystywane, dlatego prosimy o uwagi i propozycje zmian.

ZABAWY:

1. Rzucanie welonem, bukietem; rzucanie krawatem muszką…..zabawa ogólnie znana.

2. Zwycięska para “nowych młodych” tańczy LAMBADE do której dołączają się młodzi i wszyscy goście trzymając sie nie tylko za bioderka….. o tym decyduje prowadzący.

3. Zabawa 6 pań w jak najszybszym zbieraniu męskiej garderoby; do wygrania butelka wódki.

4. Taniec w parach polegający na pozostawianiu na parkiecie określonej liczby rąk i nóg w momencie gdy zespół przestaje grać. Do wygrania butelka wódki i taśma z wesela (wiadomo jaka???).

5. Taniec Panów w zawodach YOU CAN DANCE …. mega szalona zabawa, numer jeden na naszych imprezach. Panowie tańczą dobrane przez nas w sposób specjalny utwory a Państwo Młodzi po każdym z nich decydują kto odpada z zabawy. Wszyscy odważni Panowie wygrywają ale dla najlepszych oczywiście butelka gorzałki…..

6. Kareta lub Wycieczka Rodzinna do Zoo to już standard na weselach choć jeszcze sprawiający wiele dobrej zabawy.

7. “Co sie Panu Pani podoba…” goście stoją w kółeczku w parach i mówią co im sie podoba w pani lub panu stojącym obok, potem trzeba sie w to “coś” pocałować….. zabawa bardzo integrująca gości.

8. “Jaka to melodia” – tworzymy dwie drużyny (od Pani Młodej i Pana Młodego), które walcza do nagrode odgadujac w jak najszybszy sposób przygotowane przez nas fragmenty znanych i lubianych piosenek.

9.Test zgodności Państwa Młodych….. Zadajemy Parze Młodych pytania z życia codziennego, ich narzeczeństwa i liczymy w ilu przypadkach są zgodni…..

10. Zbieranie na symboliczną “kołyskę” wózeczek” dla potomka Państwa Młodych ( zamiennie proponujemy znaną zabawę “Mam chusteczkę haftowaną”, która jest bardzo popularna w okolicach Podkarpacia).

11.. “Kto w styczniu…” grany i śpiewany przez zespół dla gości w pełnym składzie instrumentalnym.

- Facebook Members WordPress Plugin
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube